Hakkımızda

Hakkımızda

Deltalink olarak Kablosuz Network iletişimi ve çözümleri konusunda 2007 yılından bugüne, sürekli olarak kendini geliştirerek, pazarda teknolojiye yön veren ÜRETİCİ bir firma olmanın haklı gururunuz yaşıyoruz.

 

Noktadan noktaya uzak mesafelerde kablosuz internet Anten teknolojileri geliştiren ve üreten bir şirketiz.

5Ghz ve 11Ghz Antenler üretiyor ve bu üretimini yaptığımız ürünleri Avrupa başta olmak üzere birçok ülkeye ihraç ediyoruz.

“İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.”
Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Deltalink ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

“İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.” 
Kablosuz iletişim teknolojisi üzerine tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir ürünler haline getirmek için tüm çabamızla çalışıyoruz.

“Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz.”
Diğer network teknolojisi üzerine çalışan firmalardan farklı olarak kendimize teknolojiyi geliştiren ve sektöre yön veren uluslararası markaları yakından takip ediyor. Çalışmalarımızı geleceğe göre şekillendiriyor, her zaman daha iyisine ulaşmak için çalışıyoruz.

“Çözüm üretiyoruz.”
Yapmaya çalıştığımız işin zorlukları, eksik noktaları, müşteri memnuniyetini direkt olarak etkilemektedir. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken ve yeni ürünler geliştirirken müşteri odaklı olarak “bahaneler” değil “çözümler” üretiyoruz.

“Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.”
İçerisinde bulunduğunuz sektör her ne kadar zorlu olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üretimini yaptığımız ürünler ve içinde yer aldığımız tüm projelerde  iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Elbette Deltalink olarak bizleri farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden “farklı” olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Zamanınız olduğunda tanışmak için sizi ofisimize bekliyoruz…

Top