Şirketin Kısa Tarihçesi

Telekomünikasyon ve Elektronik pazarında 20 yıllık deneyim adına Deltalink, en yeni teknolojiyi en yüksek kalitede kablosuz iletişim ile buluşturuyor.

Elektronik, Mikrodalga ve Antenler Laboratuvarlarımız ürünlerimizin kalitesini garanti edecek ve mühendislerimiz, bu pazardaki değerli ve en iyi ortaklarımız olarak sizin için kablosuz pazarına ulaştırmak üzere en yeni teknolojiler üzerinde araştırma yapmaktadır.

HİZMETLER

GARANTİ

Paslanmaz Çelik Montajlar için Metal Montajlar ve 7 Yıl Garanti için 3 Yıl Garanti.

Kalite garantisi

Delta Link ürünlerinde en iyi kaliteyi sağlamak.

konsültasyon

İhtiyacınıza göre en iyi ürünleri sunmak için ücretsiz tavsiye

Özellikler:

 

  • Geniş Bant Çalışması
  • Dikey ve Yatay Polarize
  • Gürültülü Ortamlar İçin En İyi Çözüm
  • Aşırı Ortamlar İçin Son Derece Sağlam
  • Gürültülü Ortamlarda uzun menzilli bağlantılar için en iyi çözüm
Designed
90%
Kullanılan malzemelerin kalitesi
90%
Kullanılan parçaların kalitesi
90%
Kullanım kolaylığı
70%

P2P ve Backhaul Bağlantıları:

PTP bağlantıları, iki site arasında bağlantı kurmanın ve yüksek veri aktarım hızlarına ulaşmanın mükemmel bir yoludur. Bu, iki ofisi nasıl bağlayacağınız için ideal bir yoldur. Ayrıca, uzak bir radyo erişim noktasından ana İnternet kaynağınıza omurga bağlantısı oluşturmanız gerektiğinde, bu tür kablosuz bağlantılar çok kullanışlıdır. Montajı kolay olan ve harici dış kasa, kablo ve diğer aksesuar gerektirmeyen entegre bir sistem olarak tasarlanan bu ürün, kablosuz projeler için uygun maliyetli bir çözümdür. Noktadan Noktaya Bağlantı, sıcak noktalar, dış mekan kapsama erişim noktaları ve DSL anahtarları için geniş bant omurgası olarak işlev görebilir.

Son Haberler

Top